¨taylor swift¨¨

20. června 2009 v 19:52 | ja nikotinek |  celebrity

Taylor Swift

Obrazek
Jméno: Alison Taylor Swift
Datum narození: 13. prosince 1989

Bydliště Wymossing, PA
Po vítězství na cenu CMA Horizon) "To určitě byl vrchol mé senior rok!"
Hudební vzor: Její babička, která byla operní zpěvačka, Garth Brooks,LeAnn Rimes, a Tim McGraw.
Alison Taylor Swift se narodila 13. prosince 1989 v Reading, Pennsylvania.Vyrůstala že rozvinuté země lásku k hudbě, zejména Patsy Cine a Dolly Parton
Ve věku 10, ona začala výkonem okolo rodné ní, na festivalech, veletrzích a zpíval v karaoke soutěžích.Ona začala psát písničky ve věku 12, a to bylo ve stejnou dobu ona dostala svou první kytaru.
Taylor Swift získala obrovské následující prostřednictvím svých Myspace stránek brzy ve své kariéře.Udělala jeden bod pro připojení osobně s fanoušky každý den, a odpovědět na otázky, a to se rozrostla natolik, že se stanou č. 1 Stát umělce na Myspace, a jeho hudba byla překročena více než 40 miliony proudech.V roce 2007, kdy zvítězila CMT je Prulom videa zadání, ona poděkovala jí "Myspace fanoušky," a řekla, že by se nález na cestě s ní, když šla na turné s Brad Paisley, později v tomto roce, což udělala. Ona dokonce nechala fanoušky představovat s ocenění.
Co panenka!: Ona je sotva v první zemi, hvězdy na panenku navrženy ve své podobě, ale na podzim roku 2008, fanoušci si budou moci koupit Taylor Swift Modnich panenek a šaty panenka v oblečení, které Taylor opotřebované. Existuje dokonce i replika její ochrannou známku krystal na kytaru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama